Aktualności

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o nagłej śmierci śp. prof. dr hab. n. med. Romana Jankowskiego, kierownika Katedry i Kliniki Neurochirurgii i Neurotraumatologii...

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze Oddziału Północnego

W dniu 24 marca 2018 r. podczas Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Oddziału Północnego Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa w Kołobrzegu odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Oddziału Północnego.

Zebrania sprawozdawczo – wyborcze w Poznańskim Towarzystwie Przyjaciół Nauk.

W nowej kadencji V-ce Przewodniczącym Wydziału Nauk Medycznych Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk został prof. dr hab. med. Roman Jankowski, sekretarzem dr med. Anna-Maria Barciszewska.

20 Lat Współpracy

W 1997 roku, aby utrwalić wydarzenia i ważne przemijające chwile, związane z działalnością Katedry i Kliniki Neurochirurgii, poprosiliśmy o pomoc Pana Prezesa Oficyny Wydawniczej Redaktora Naczelnego Głosu Wielkopolskiego Mariana Marka Przybylskiego i fotoreportera Pana Redaktora Romualda Świątkowskiego.